flm-3t

6. 4.  – 17. 4. 2020
Pozdravljeni,
 kaže, da imate težave z dostopanjem do spletne strani Šole filma, saj sem do danes dobila le en  vaš odziv. Ponovno vam pošiljam povezavo, navodilo za delo ostaja enako, saj ga še niste opravili.

Ogledali si boste portretni dokumentarec o pionirki filmske vzgoje v Sloveniji:
 »Odstiranje pogleda  z Mirjano Borčič«, ki ga je režirala maja Weiss, 2017.
Po ogledu filma napišite svoje razmišljanje o vsebini dokumentarnega filma. Vas je kaj presenetilo, ste bili nad čim navdušeni in predvsem predlagajte, kako naj filmska vzgoja poteka danes.

Svoj prispevek mi pošljite na e-naslov: sergeja.sorli@guest.arnes.si do 10. 4. 2020.
Delo v naslednjih dveh tednih bo prav tako ogled filmov na isti povezavi. V filmski bazi je veliko kratkih filmov. Izberite dva z oznako FOŠ (Filmska osnovna šola), si jih oglejte in napišite svoj komentar. Poročilo o ogledu mi pošljite do 17. 4. 2020.

Besedilo naj bo zapisano v wordu,  pisava calibri, velikost 12, enojen razmik, obojestranska poravnava. Če boste gradivo pošiljali preko elektronskega naslova  staršev, ne pozabite navesti svojega  imena  in priimka.
Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi.
Sergeja Šorli