slj7c

SLOVENŠČINA , 7. c; 2. 6. 2020

Dober dan, učenke in učenci 7. c!

Gotovo ste že slišali, da se pouk vrača v učilnice; tokrat boste ves čas v svojih matičnih, le ob posebnih dejavnostih drugje. Pred vami bomo ponovno stali učitelji in lahko nas boste vprašali vse, kar vam je v dnevih samostojnega učenja in učenja na daljavo postavljalo vprašanja, ki jim niste vedeli pravega ali zelo natančnega odgovora. Ob vas bodo tudi sošolci, ki jih že dolga dva meseca in pol niste videli in slišali in vsi se bomo razveselili drug drugega.

V dnevu, ko imate na urniku slovenščino, a boste še doma, se pripravite na pouk. Preglejte, da boste prepričani, da nobena naloga ni ostala pozabljena, nerešena; ponovite snov. Potem pa pripravite torbo po sredinem urniku in za slovenščino dajte vanjo 2. delovni zvezek in zvezek. Pomahajte svoji sobi, ki vam je nudila varno zatočišče in delovni prostor doma, in se veselite prihoda v učilno zidano.

Z vami sem sodelovala dva tedna in mi je bilo prijetno. Hvala za vaš odziv . 🙂

Lepo se imejte do prihoda v šolo.

Na svidenje!

Milena Herblan Gostiša