slj8-1

SLOVENŠČINA , 8. a/1; 3. 6. 2020

Dober dan, učenke in učenci 8. a/1!

Šolsko leto 2019/20 se preveša v zaključni del. Le malo snovi nam je ostalo še za obravnavo. Od srede, 3. 6. 2020, bomo nadaljevali tam, kjer smo septembra začeli – v šoli. V skupini bo ves 8. a, kot v 6. in 7. razredu. Pouk boste imeli v matični učilnici.

Preglejte, če ste pripravljeni za prihod. Bralno značko ste delali tudi od doma, s pomočjo sodobnih spletnih povezav; nekateri ste pisali prave romane, ker raje pišete. Vse je bilo sprejemljivo, vse je bil vaš dober odziv. Kdor mora še kaj dodati k BZ, bo lahko opravil v šoli. Naloge ste opravljali s pomočjo mojih navodil, ki so bila objavljena na spletni strani šole. Večina je delo dobro opravila.

Ponovite snov. Zapišite vprašanja, če česa niste dovolj dobro razumeli. S seboj prinesite 2. delovni zvezek in zvezek.

V naslednjih dneh bomo poleg nekaterih obveznosti in ponovitve snovi pridobili še ocene ter počasi zaključili šolsko leto.

Sodelujočim hvala za sodelovanje.

Lepo se imejte in na svidenje!

Milena Herblan Gostiša