ume

Pozdravljeni UMETNIKI! (1. in 2. skupina)

Kako ste kaj? Ste naredile lutke? Upam, da ste se zabavali.  Kar nekaj vas še ni poslalo fotografije izdelka. Moj meil je simona.kavcic@guest.arnes.si.

Pričakujem jih, kot dokaz o delu na domu.

Ta teden nas čaka FILMSKA VZGOJA.

Na spletni strani FOŠ (filmska osnovna šola) si boste pogledali FILM z naslovom Male ribe.

Vaši starši se morajo najprej na spletni strani preko te povezave REGISTRIRATI,  oziroma PRIJAVITI.  http://www.solafilma.si/sl/registracija. Ko se registrirate, boste

dobili po meil-u, (e-pošti)  povezavo, na katero KLIKNETE za aktivacijo. Nato vas na  FOŠ-u potrdijo, in z GESLOM (ki si ga izmislite sami)  za vstop, VSTOPITE na FOŠ-evo stran.

Prosim, da to navodilo predate staršem, da VAM POAGAJO. ( Če sami ne znate.)

Registracijo si uredite danes, da si boste lahko v četrtek ali petek ogledali film.

Ta možnost ogleda  je v času UČENJA NA DOMU omogočeno samo šolam, katerih učitelji sodelujemo v tem projektu.

Ko boste prijavo uredili, mi sporočite po e-pošti, jaz pa vam pošljem povezavo do ogleda filma.

Naslednji teden se dobimo v VIDEO-učni uri, da se malo pogovorimo o filmu in poklepetamo.  Dobili boste povabilo in navodilo za VSTOP V UČILNIVO.

Male ribe

nagrade

Prešernova nagrada UL AGRFT (2015) za režijo kratke tv drame in za režijo kratkega igranega filma, 19. festival slovenskega filma (2016): vesna za najboljši študijski film, Balkan Film Food Festival (2016): najboljši študentski kratki film.